Spektakl świąteczny „Magiczne chwile”

Data:

Realizując program grantowy „Budujemy Mosty 2023” Fundacji Anwil w ramach projektu „Świąteczne chwile tylko z Anwilem” Przedszkole Publiczne nr 9 im. Akademia Przedszkolaka we Włocławku podejmuje się niesamowitej inicjatywy dla mieszkańców Włocławka, bowiem w dniu 13 grudnia na scenie Browaru B o godzinie 15: 30 wystawia bezpłatny spektakl świąteczny „ Magiczne chwile” w wykonaniu dzieci chodzących do przedszkola oraz zaproszonego chóru ze Szkoły Podstawowej nr 14 z Włocławka i chóru „Maczki „ z Lipna. Na scenie wystąpi także mody uczestnik programu „The Voice Kids”.

Spektakl „Magiczne chwile” jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko, dlatego, że po raz pierwszy wychodzimy na tak dużą scenę, ale dlatego, że otwieramy się na mieszkańców Włocławka i pragniemy razem z nimi przeżywać wyjątkowy czas oczekiwania na najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia. Obiecujmy, że nasze przedszkolaki zaczarują wszystkich obecnych. Przygotowaliśmy scenariusz składający się z kilku wydarzeń prowadzących do momentu Narodzin „Maleńkiej miłości” – Jezusa. Zakupiliśmy przepiękne stroje na to wydarzenie. Razem z nami w Browarze B pojawi się święty Mikołaj, pomocnice Mikołaja oraz Elfy. Mikołaj będzie częstował dzieci cukierkami z logo naszego sponsora „Fundacji Anwil”. 

Bezpłatne wyjściówki do odbioru będą w naszym przedszkolu i Browarze B. O terminie odbioru podamy informacje na stronie internetowej naszego przedszkola: http://www.przedszkole9.wloclawek.pl/  a także na facebooku przedszkolnym, którego prowadzimy.

 Zapraszamy serdecznie każdego, kto tylko ma wolny czas i ochotę.