Mikołaj w Domu Dziecka przy ul. Leśnej

Data:

Mikołaj istnieje! – to działo się naprawdę. Przedszkole Publiczne nr 9 z Włocławka odwiedziło 6 grudnia o godzinie 16 wraz ze świętym Mikołajem dzieci z Domu Dziecka przy ulicy Leśnej. Pani nauczycielki wcieliły się w rolę elfów i Pani Mikołajowej.  Ileż to było radości, kiedy Mikołaj wręczył dzieciom bogate prezenty, których fundatorem była Fundacja Anwil w ramach programu grantowego Budujemy Mosty 2023. Przedszkole  Publiczne nr 9 z Włocławka realizuje autorski projekt „ Świąteczne chwile tylko z Anwilem”

Okazało się, że zdecydowana większość dzieci marzyła o klockach LEGO, które znalazły się w Mikołajowych paczkach. Ponadto dzieci otrzymały zestawy konstrukcyjne, zestawy do stylizacji paznokci i tworzenia własnej biżuterii, wymarzone lalki z kamperem oraz sporą wyprawkę do kreatywnego spędzania czasu razem. 

Wyjątkowe chwile z Mikołajem i nauczycielkami z przedszkola uświetniła zabawa taneczna zaś ogromnym zainteresowaniem cieszyło się zamykanie w olbrzymiej bańce mydlanej, nawet Święty Mikołaj się w niej zmieścił.  Uśmiechy na tworzy dzieci były najlepszym prezentem zarówno dla Mikołaja wraz z elfami. Przedszkole Publiczne nr 9 pokazało swoim niesamowitym działaniem, że ma wielkie serce.