Wsparcie dla osób dotkniętych przemocą domową. W styczniu dyżur we Włocławku

Data:

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologami można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

Niebieska Linia obsługiwana jest codziennie przez prawnika i psychologa, którzy udzielają pomocy w sprawach związanych z przemocą domową lub problemami rodzinnymi. Na ich wsparcie mogą liczyć m.in. osoby potrzebujące porad w sprawach dotyczących wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalania osobistych kontaktów z dzieckiem, alimentacji i problemów z uzależnieniami. Konsultanci dyżurują codziennie, także w dni wolne od pracy, od 17 do 21.

Pytania, zgłoszenia, prośby o pomoc w związku z występowaniem zjawiska przemocy domowej można kierować także na adres e-mail: niebieskalinia@kujawsko-pomorskie.pl.   

 We Włocławku dyżur odbędzie się 24 stycznia br., w godz. 9.00-14.00, 

tel.  54 235 67 10/500 173 322

Pełna informacja na ten temat: https://kujawsko-pomorskie.pl/aktualnosci/wsparcie-dla-osob-dotknietych-przemoca-domowa/ .