Wybieramy Świetlną Stolicę Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Głosujemy na Włocławek!

Data:

Świeć się z Energą to nie tylko konkurs, to świąteczna tradycja, która już od 15 lat przyciąga mieszkańców polskich miast do rywalizacji o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Które miasto zdobędzie tytuł w tym roku? Przekonamy się już niedługo. Głosowanie będzie trwać do poniedziałku 15 stycznia 2024 r. do godz. 12:00.

Miasta, które zdobędą najwięcej głosów w każdym województwie, mają szansę wygrać aż 10 000 złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD. Jest on przekazywany samorządom, które kierują go do potrzebujących – np. ośrodków pomocy społecznej, domów dziecka, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, a także do mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Drugi etap plebiscytu to już finał ogólnopolski. Miasta mają szansę zdobyć tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Miasto które zwycięży, dołączy do wyjątkowego grona laureatów i otrzyma dodatkowe 40 tysięcy złotych na zakup sprzętu AGD. Co ważne, także te środki trafią do tych, którzy najbardziej ich potrzebują, wspierając lokalne inicjatywy charytatywne.

Dla wszystkich entuzjastów świątecznej magii, organizatorzy przygotowali indywidualny konkurs fotograficzny, w którym może wziąć udział każdy, niezależnie od umiejętności. Zdjęcia do konkursu można przesyłać w pięciu kategoriach tematycznych: Moje miasto, Mój dom, Moi bliscy, Moja iluminacja, Moja ulubiona szopka.

W plebiscycie Świeć się z Energą bierze udział Włocławek, głosujemy:

https://wloclawek.naszemiasto.pl/swiec-sie-z-energa-glosowanie-rozpoczete-mozesz-jeszcze/ar/c1-9548823