Koncert walentynkowy Dariusza Kordka

Data:

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy wieczór pełen miłości i muzyki! Dariusz Kordek, utalentowany artysta z pasją do tworzenia magicznych chwil muzycznych, przygotowuje niezapomniany Koncert Walentynkowy.

Już 10 lutego o godz. 18.00 Dariusz Kordek zaprezentuje wyjątkowy repertuar, skupiając się głównie na polskich piosenkach z lat 20. XX wieku. To będzie podróż w czasie do epoki, kiedy muzyka emanowała urokiem i prostotą, a teksty piosenek poruszały serca słuchaczy.

Dariusz Kordek polski aktor teatralny, musicalowy, i filmowy, prezenter telewizyjny, konferansjer, piosenkarz. Powszechną popularność zdobył w latach 90. jako Marek Siedlecki w kultowej telenoweli „W labiryncie”. Zagrał również w filmach: „Kroll”, „Sezon na leszcza”, „Młode wilki”, „Sztos”. Z powodzeniem występował w musicalach, m.in. „Metro”, „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze”, „Grease”, „Cohen”, „Do grającej szafy grosik wrzuć”, „Polita” i „Romeo i Julia”.
W 1996 ukazała się płyta Dariusza Kordka o tytule „tylko cień…”, którego producentami byli Romuald Lipko i Paweł Skura. W 2004 roku razem z aktorką Olgą Bończyk stworzył płytę Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki. Wydał też dwie autorskie płyty: „Darek Kordek” i „Tylko
cień”. Ma na koncie udział w licznych koncertach, programach estradowych i widowiskach.

Miejsce: CK „Browar B.” ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego) 10.02.2024 r. godz.18:00

Bilety: 35 zł/ 29,75 zł do kupienia w kasie “Browaru B.”, oraz na biletyna.pl