Jeśli ferie, to kulturalnie i sportowo

Data:

Centrum Kultury Browar B. wraz ze Skarbcem Fajansu i pozostałymi filiami, Miejska Biblioteka Publiczna, Galeria Sztuki Współczesnej i Teatr Impresaryjny w ferie organizują liczne zajęcia, spotkania, gry i zabawy. 

Dzieci będą miały okazję czytać, ale też tworzyć przestrzenne książki; będą malować, wycinać, lepić rzeźby z gliny, ozdabiać ceramikę. W planie są zajęcia integracyjne oraz taneczno-ruchowe, robienie makramy oraz wyjątkowej biżuterii, a nawet spotkanie z iluzjonistą. Uczestnicy ferii poznają tajemnice sceny, uczyć się będą zachowań aktorskich jak i tego jak powinien zachowywać się widz w czasie wizyty w Teatrze.

A co w sporcie? Też będzie się działo! W ofercie są m.in. zajęcia pływackie dla dzieci, również tych najmłodszych, zajęcia jazdy konnej, półkolonie dla dzieci i młodzieży z piłką ręczną, sztuki walki.

Propozycje instytucji kultury i klubów sportowych są bardzo liczne, wszystkie zebraliśmy w jednym miejscu: https://www.wloclawek.eu/strona-4008-ferie_we_wloclawku_bedzie_sie_dzialo.html  Uwaga: nie wszystkie zajęcia ruszają od 12 lutego, szczegółowe terminy są opublikowane przy ofercie danej placówki.