„Z Włocławkiem w parze” – zapraszamy do udziału w walentynkowym konkursie

Data:

W środę 14 lutego 2024 roku w godz. od 14.00 do 18.00 na „Mostku Zakochanych” przy ulicy Piwnej organizujemy wydarzenie dla wszystkich, którzy chcieliby w tym wyjątkowym dniu uwiecznić magię swojego uczucia i wziąć udział w konkursie walentynkowym. 

Do dyspozycji będzie fotobudka 360, w której rejestrowane będą filmy. Filmy konkursowe zostaną umieszczone na stronie Facebook Urzędu Miasta Włocławek www.facebook.com/UMWloclawek oraz oddane pod głosowanie internautów za pośrednictwem ikonek reakcji (będących narzędziem wyrażenia sympatii na stronie Facebook). 

Głosowanie rozpocznie się 16 lutego 2024 roku o godz. 12.00 i potrwa do 22 lutego 2024 roku do godziny 12:00. Na filmy z największą ilością reakcji czekają wyjątkowe nagrody : Profesjonalna sesja zdjęciowa w plenerze (nagroda główna), Vouchery do restauracji, karty podarunkowe, podwójne wejściówki na wydarzenia kulturalne, personalizowane wyroby z fajansu włocławskiego.

Partnerami konkursu są: Jakub Karpiński Fotografia, Centrum Handlowe „Wzorcownia”, Klubokawiarnia „Rejs” na Przystani, Restauracja „Town Hall Breakfast & Lunch”, Restauracja „Dziedziniec”, Restauracja „Garage Hotel”, Yaki Bar!Sushi, Fabryka Fajansu Włocławek, Centrum Kultury „Browar B.”, Skarbiec Fajansu, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku.

Szczegóły, w tym regulamin konkursu: 

https://www.wloclawek.eu/aktualnosc-5029-z_wloclawkiem_w_parze_to_najlepszy.html