Piknik militarny z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Data:

Stowarzyszenie proobronne: Jednostka Strzelecka 4051 Włocławek zaprasza wszystkie osoby na przygotowywany w dniu 2 marca 2024 roku piknik militarny z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie to odbędzie się w godzinach od 9.00 do 13.00 na terenie strzelnicy sportowo-myśliwskiej PZŁ we Włocławku (osi Jednostki Strzeleckiej).

               Dla przybyłych mieszkańców miasta organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in. przyrzeczenie strzeleckie, strzelanie z różnorodnej broni palnej (zgodnie z cennikiem amunicji JS 4051 Włocławek – płatność wyłącznie gotówkowa), a także w pełni bezpłatna nauka udzielania pierwszej pomocy, wystawa sprzętu militarnego, a także elementy szkolenia wysokościowego wraz ze zjazdami na linach.     

               To już kolejna (w ostatnim czasie) impreza plenerowa zorganizowana przez Włocławskie stowarzyszenie. Warto dodać, że dotychczasowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców miasta i regionu, a w każdym z nich uczestniczyło kilkadziesiąt osób.

               Organizacja wydarzenia dofinansowana została ze środków Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wstęp wolny – nie obowiązują wcześniejsze zapisy. W czasie wydarzenia dodatkowo przeprowadzona zostanie zbiórka środków na leczenie 10-letniego Antosia Jaskólskiego, który zachorował na białaczkę limfoblastyczną. 

Info dla przedstawicieli mediów:
W załączeniu dodajemy plakat oraz obowiązujący cennik strzelecki (strzelanie jest jedyną atrakcją odpłatną tego dnia, wszystkie pozostałe są w pełni darmowe). W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem 794-261-146