6 kwietnia odbędzie się Rajd Rowerowy Pamięci Agnieszki Sobańskiej

Data:

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Rajd Rowerowy Pamięci Agnieszki Sobańskiej, który odbędzie się 6 kwietnia 2024 r.

Rozpoczęcie o godz. 9:00 na parkingu przy Hali Mistrzów. Trasa będzie liczyć około ok. 37 km i prowadzić będzie przez: Warząchewkę – Gołaszewo – Czerniewice i powrót do Włocławka. Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 14:00 przy boisku na ulicy Sarniej w Michelinie.

Podczas wycieczki zostanie zapalony znicz na grobie Ś.P. Agnieszki Sobańskiej na cmentarzu w Czerniewicach w 11 rocznicę śmierci założycielki i wieloletniej dyrektor Informacji Turystycznej.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Okrzei 65, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 18.00. Zapisy przyjmowane są osobiście do 4 kwietnia 2024 r.

Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 15 zł od osoby, natomiast dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści 10 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: obsługę ,pamiątkowy znaczek, ciepły posiłek.

Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody. 

Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!