Spotkanie „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”

Data:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem europejskiego wsparcia.  Spotkanie odbędzie się 8 maja 2024 r. we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna. Zapraszamy w godzinach 10:00 – 12:30.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, gdzie i kto może ubiegać się o unijną pomoc, a także jakie instrumenty wsparcia dostępne są już teraz i jakich można spodziewać się w najbliższym czasie.  Prowadzący spotkanie powiedzą o możliwościach uzyskania wsparcia na realizację inwestycji, możliwościach dotacji na szkolenia dla właścicieli firm i ich pracowników, jak również o tym czym są innowacje i jak je sfinansować.  

Wiedza o możliwościach uzyskania wsparcia pozwoli podejmować najlepsze dla firmy decyzje. 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnym jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule INF 8.05.2024  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz nazwę firmy/podmiotu. Każdy uzyska zwrotne potwierdzenie zgłoszenia.

Informacja o spotkaniu, w tym harmonogram: