Z PASJĄ DLA WSZYSTKICH we Włocławku – bez wyjątków! Rusza nowy projekt fundacji We are for U

Data:

Pasja jest jak iskra, która rozpala serca i prowadzi nas do niesamowitych rzeczy!

Dołącz do nowego projektu włocławskiej fundacji We are for U Z pasją dla wszystkich realizowanego w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarności

Tańczysz? Śpiewasz? Marzysz o byciu na scenie? Chcesz zostać aktorem?

„To już znak, że masz w sobie ogromny potencjał artystyczny! A my chcemy go z Tobą rozwijać i wspierać w rozwoju Twoich talentów” – podkreślają organiatorzy wydarzenia.

Projekt Z pasją dla wszystkich to więcej niż zwykłe warsztaty. To spotkanie ludzi o wielkich marzeniach i jeszcze większych sercach, gotowych do odkrywania swoich możliwości i dzielenia się nimi z innymi. Misją jest zapewnienie wsparcie i inspiracji 36 młodym uczniom z Włocławka, aby mogli rozwijać swoje pasje i zaangażować się w życie społeczne.

To już druga edycja projektu, który w poprzednim roku został bardzo dobrze przyjęty przez lokalną społeczność:

„Córka niepełnosprawna zaczęła bardziej wierzyć w swoje możliwości” – powiedziała jedna z matek uczestniczki projektu.

„Wspaniałe wydarzenie dla dzieciaków, moje są zachwycone, podwyższyła im się samoocena” – dodaje inny rodzic.

Projekt kierowany jest do uczniów i uczennic włocławskich szkół w wieku od 13 do 18 lat, szczególnie do osób, które na co dzień napotykają trudności w rozwijaniu swojej pasji. 

Kto poprowadzi warsztaty?

???? Warsztaty wokalne z Piotrem Stockim: Piotr to nie tylko wokalista z duszą, ale także doświadczony nauczyciel, który pomoże Ci odkryć i wzmocnić Twój głos, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy doświadczonym uczestnikiem! 

???? Warsztaty taneczne z Michałem Majkelem Kalcowskim: Majkel to jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce???? ???????? Jedno jest pewne – przygotuje on dla Ciebie niezapomnianą podróż przez rytm i ekspresję!

???? Warsztaty aktorskie z Adą Malecką: Ada to nie tylko aktorka o wielkim talencie, ale także mentorka gotowa pomóc Ci odkryć swoją osobowość sceniczną i rozwijać umiejętności aktorskie!

 ???? Zajęcia motywacyjno-integracyjne z Bartoszem Durmą – twórcą i Prezesem Zarządu Fundacji We are for U, skutecznym i konsekwentnym w działaniu liderem w integracji i motywacji teamu do działania, oraz Pauliną Kostańską – Project Managerką Fundacji We are for U.

Jak się zgłosić?

→ Wejdź na stronę www.weareforu.pl/zpasjadlawszystkich 

→ Wyślij formularz zgłoszeniowy

→ Czekaj na wiadomość zwrotną 

Uwaga: Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 15.05.2024 r. 

Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt – Paulina Kostańska

e-mail: paulina.kostanska@weareforu.pl

tel. 660 688 884