Dzień Dziecka z Browarem B. – zbiórka zabawek na charytatywną giełdę

Data:

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Centrum Kultury Browar B. kolejny raz zaprosi najmłodszych mieszkańców Włocławka do wzięcia udziału w licznych atrakcjach w Parku na Słodowie. Jedną z nich będzie Charytatywna Giełda Zabawek. Tak jak w zeszłym roku to okazja do wymiany zabawkami, książkami i grami planszowymi.

Chętne osoby w dniach 14-27 maja mogą przynieść do Centrum Kultury “Browar B.” niezniszczone zabawki, książki i gry planszowe (konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 54 427 02 47) i tym samym wziąć udział w Charytatywnej Giełdzie Zabawek.

Przyniesione przedmioty będą stanowiły upominki dla osób włączających się w Finał Giełdy, który odbędzie się w czasie „Dnia Dziecka z Browarem B.” – 2 czerwca w Parku na Słodowie w godzinach 15.00 – 18.00. Akcji towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna na rzecz zwierząt przebywających w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku. Zasada jest prosta – za wrzucenie datku do puszki można będzie wybrać sobie dowolną zabawkę z zebranej wcześniej puli.

Pełna informacja na ten temat: https://www.facebook.com/events/1539923256639645/?ref=newsfeed&locale=pl_PL