Niemcy, Europo, macie problem!

Data:

I może zostanę uznana za rasistkę po tym co tutaj napiszę, ale piszę to z pełnym przekonaniem. Europa ma niestety ostatnią chwilę na przebudzenie, a my wyłaniamy się jako najbezpieczniejsze Państwo na tym kontynencie.

To, że w Niemczech problem migrantów widać coraz wyraźniej, to wiemy nie tylko my Polacy, ale wiedzą to już Niemcy. Wiedzą to też Polacy mieszkający od lat w Niemczech, którzy postanowili wrócić do Polski (znam takich nawet z Włocławka), a powodem jest kwestia bezpieczeństwa. Bo bezpiecznie na niemieckich ulicach już nie jest. Na ulicach pozostałych, zachodnich, państw Unii Europejskiej również.

Codziennie przeglądam platformę X i jestem na bieżąco z tym co się dzieje. W „oko” wpadają mi przeróżne filmiki. Niektórych treść poraża. I daje dużo do myślenie. Nie, nie jestem rasistką. Jestem za wolnością, demokracją. Jestem feministką i ateistką. Ale jestem też realistką. Wpuszczenie do Europy hordy muzułmanów nie było i nie jest niestety dobrym pomysłem. Muzułmanie, szczególnie ci, którzy trafiają na ziemię europejską jako uchodźcy, różnią się niestety kulturowo bardzo od nas. Nie rozumieją wolności europejskiej, a skoro jej nie rozumieją, to nie powinni jej mieć.

Kraje arabskie jak Katar czy Emiraty mają w swoich założeniach takie zasady, że jak nie przestrzegasz ich reguł, to w paszporcie wbijają ci zakaz wjazdu, i dowożą na lotnisko, żebyś jak najszybciej opuścił ich ziemię. Nikt się z nikim nie patyczkuje. Nie podoba się, to dowidzenia. Czy to samo możemy powiedzieć o tym jak uchodźcy traktowani są w Europie? Raczej nie! A skoro nie mają sztywnych i jasnych zasad, to wprowadzają swoje. I to już widać na ulicach Europy.

W Niemczech, w Manheim, parę dni temu doszło do ataku nożownika, oczywiście imigranta, na osobę manifestującą swoje skrajnie prawicowe i antyimigracyjne przekonania. Dostało się w sumie siedmiu osobom, w tym 29-letniemu policjantowi, który dzisiaj zmarł. Jak oglądałam filmik, na którym muzułmanin wbija nóż w szyję tego policjanta, i reakcję tego policjanta, to sobie pomyślałam, że musiał słabo oberwać. Teraz myślę, że zachowywał się tak, bo skoczyła mu adrenalina. Zabójca zapewne przebił tętnicę.

Uchodźca/zamachowiec/muzułmanin/morderca/Afgańczyk został zastrzelony na miejscu. Miał 25 lat, dwoje dzieci. Do Niemiec trafił 9 lat temu, ale nie dostał azylu. Jak widać 9 lat utrzymywania przez niemieckich podatników nie spowodowało u niego zmiany zachowania. Nie uczyniło go też europejczykiem z krwi i kości.

Film dla ludzi o mocnych nerwach:

W zachodniej Europie rosną nastroje antyimigracyjne. W weekend w Wielkiej Brytanii odbył się marsz organizowany przez człowieka o skrajnie prawicowych poglądach, Tommiego Robinsona, który zgromadził rzesze Brytyjczyków. Na banerach niesionych przez protestujących było napisane: „Tu jest Londyn, a nie Londonistan”.

Śpiewano piosenki narodowościowe, a na wietrze powiewały flagi Anglii, Szkocji i Walii. W Niemczech ostatnio głośno było o filmikach, które pojawiły się w sieci, na których to młodzi Niemcy śpiewali „Auslander Raus” czyli „Obcokrajowcy wynocha stąd”.

A u nas? Na granicy kiepska sytuacja. Żołnierze pilnujący dostępu do naszego terytorium mogą bronić się jedynie gazem. Bronić się? Tak, bo ostatnio paru z nich oberwało „narzędziami” własnej roboty. Ponoć te narzędzia, „produkowane” przez uchodźców są często smarowane ich fekaliami. Uchodźcy przy granicy, skuszeni obietnicą wejścia do Unii Europejskiej przez Rosjan i Putina, mają też być ponoć już obywatelami Rosji. Ilu z nich ma dobre intencje i chce rzeczywiście wesprzeć kulturowo Europę, to niewiadomo. Wiadome jest, że już w 2040 roku islam będzie najbardziej liczną religią w Europie, a my jak zawsze przedmurzem Chrześcijaństwa.

Na zdjęciu afgański morderca 29-letniego niemieckiego policjanta.

Niemieccy policjanci, w miejscu gdzie zaatakowano ich kolegę.

Wszystkie materiały video i zdjęcia pochodzą z platformy X. Po więcej „ciekawych” filmów i zdjęć z całego świata zapraszam na moje twitterowe konto.