Bieg na Sześć Łap – schronisko dla zwierząt zaprasza. Trwa też zbiórka pozostałości po remontach

Data:

Bieg na Sześć Łap to inicjatywa, dzięki której schroniskowe psy oprócz dawki ruchu na świeżym powietrzu mają możliwość socjalizacji, która jest niezmiernie ważna przed adopcją do nowego domu. Bieg na Sześć Łap to doskonała okazja by odrobinę lepiej poznać psiaka przed adopcją.

Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2024 r. Uczestnicy będą mogli zabrać podopiecznych na spacer do pobliskiego lasu. W tej edycji będzie wyznaczona tylko jedna trasa o długości 3 kilometrów. Psiaki będą wydawane uczestnikom od godziny 10:00. Przed biegiem każdy z uczestników otrzyma sms z krótką „ściągą” podpowiadającą jak zachowywać się podczas spaceru/biegu ze schroniskowym psem. Organizatorzy proszą o przybycie jak najbliżej godziny startu z listy zapisowej – nie ma potrzeby być dużo wcześniej. 

Uwaga! W przypadku niekorzystnej pogody, która mogłaby zagrażać zwierzakom lub uczestnikom biegu organizatorzy rezerwują sobie prawo do przełożenia imprezy na inny termin.

Ponadto, Schronisko dla zwierząt zbiera pozostałości po remontach: lakierobejcę do drewna, drewnochron, kantówki. Każda ilość się przyda.