Artystyczne warsztaty, nieoczywiste koncerty i wiele więcej, czyli wydarzenia kulturalne w Śródmieściu

Data:

Kwota 22,5 tys. zł trafi do organizacji pozarządowych, które zorganizują wydarzenia kulturalne w Śródmieściu. Wsparcie z budżetu miasta zostanie udzielone na działania w ramach 4 zadań związanych z Gminnym Programem Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 (GPR).

Na podwórku partycypacyjnym Centrum Rewitalizacji przy ul. 3 Maja 18, Fundacja Ładowarka zaprosi na koncerty jazzowe a Fundacja Miasto Szczęśliwe zorganizuje Podwórkowy Festiwal Kinowy.  

W otwartej przestrzeni Śródmieścia odbędą się Wakacyjne Animacje Kulturalne. Będą to bezpłatne zajęcia/działania kulturalne dla najmłodszych, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży z obszaru rewitalizacji. Organizator, Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Twórczości i Kreatywności, serdecznie zachęca do udziału w animacjach dla małych i dużych, czyli kulturalnych wakacjach dla całych rodzin.  

Ruszyły już „Włocławskie Koncerty Nieoczywiste” – to kolejna propozycja Fundacji Ładowarka. Będzie też miejska potańcówka, na którą zaprosi Ogólnopolskie Stowarzyszenie Seniora – Klub Seniora „Łęgowianie”. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Aktywni zorganizuje Warsztaty na Starówce 2. 

Prosimy śledzić bieżące zapowiedzi, tych wydarzeń nie warto przegapić.