Pasja to klucz do przyszłości

Data:

W dzisiejszych czasach, pełnych wyzwań i zmian, kluczowym elementem dla rozwoju osobistego i społecznego jest pasja. To właśnie ona pozwala nam odkrywać nowe możliwości, budować relacje i dążyć do samorealizacji.

Organizacja ProBiznes, świadoma tego, jak ważne jest inspirowanie i wspieranie pasji, przygotowała wyjątkowy projekt, który ma na celu promowanie aktywnego spędzania czasu oraz budowanie więzi społecznych w regionie kujawsko-pomorskim. Organizacja w ramach realizacji tego zadania zrealizowała w poprzednim roku trzynaście wydarzeń, a w 2024 odwiedziła już powiat aleksandrowski i powiat włocławski, gdzie realizowała swoje działania. Jest to okazja do integracji mieszkańców oraz do rozwijania pasji i umiejętności. Uczestnicy mają możliwość skorzystania z różnych stoisk, takich jak wirtualna rzeczywistość, fotograficzne, spróbować skorzystać z długopisów 3D oraz animacji dla najmłodszych. Ta różnorodna oferta zapewnia atrakcyjne formy spędzania czasu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, umożliwiając międzypokoleniowe spotkania i wspólne przeżycia.

Organizacja ProBiznes, mając na uwadze potrzeby społeczności, pragnie inspirować i pobudzać pasje, jednocześnie budując więzi społeczne w małych ojczyznach. Projekt jest skierowany do szerokiej grupy odbiorców – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Jego ogólnodostępny charakter sprawia, że każdy mieszkaniec regionu, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania, może wziąć w nim udział. Wspólne spotkania i integracja uczestników przyczynią się do budowania i powiększania kapitału społecznego, co jest nieocenione dla rozwoju lokalnych społeczności.

ProBiznes aktywnie relacjonuje swoje zdziałania na https://www.facebook.com/ProBiznes.eu/

Pasja jest kluczem do przyszłości, a organizacja ProBiznes doskonale rozumie, jak ważne jest jej wspieranie i rozwijanie. Dzięki projektowi, który łączy nowoczesne technologie z tradycyjnymi formami spędzania czasu, mieszkańcy regionu kujawsko-pomorskiego mają możliwość wspólnie odkrywać swoje zainteresowania, budować relacje i czerpać radość z bycia częścią aktywnej, zintegrowanej społeczności, zadanie „Pasja to klucz do przyszłości”, sfinansowanego ze środków RZĄDOWEGO PROGRAMU FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH NA LATA 2021-2030 NOWEFIO – EDYCJA 2023 – PRIORYTETY 2-4